Hakkımızda

Rivalde; 2005 den beri insan kaynakları yönetim danışmanlığı tecrübemiz ve profesyonel insan kaynakları ekibimizle, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanları için ihtiyacı olan ev hizmetlisi veya işyeri / ofis elemanı bularak personel temini yapan danışmanlık şirketidir.

Rivalde İnsan Kaynakları “Global”, 2005 den beri Türkiye’de devam eden “insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı” faaliyetlerini 2022 yılında (™) “WorkPower” ile istihdam ağını Filipinler, Nepal, Rusya, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerine kadar genişletmiştir. Dünya geneli 33 ülkede akredite olduğu partnerleri ile faaliyet gösteren global kuruluştur.

Türkiye İş Kurumu (iŞKUR) 1340 nolu özel istihdam bürosu izin belgesi ile Türk ve yasal izinlerini alınmış; 50.000 den fazla portföyündeki kayıtlı oturma veya çalışma izni sahibi yabancı uyruklu (CV) özgeçmişleri ile Filipinli, Gürcü, Özbek, Nepalli, Türkmen, Rus, Moldovalı, Azeri, Ukraynalı, Etiyopyalı, Ganalı, Endonezyalı, Faslı, Tunuslu, Kenyalı, Nijeryalı, Afrikalı yabancı bebek & çocuk, hasta ve yaşlı bakıcısı arayanlara eleman temin eder.

Rivalde Yabancılar Hukuk & Göç Danışmanlık, gayrimenkul ve yatırım, Türk vatandaşlık, dava açma – kapama, avukat hizmeti vb.Göç İdaresi Başkanlığı; oturma izni alma, Çalışma Bakanlığı; çalışma izni belgesi almak için başvuru ve sorgulama işlemleri konusunda danışmanlık, Türkiye’de yasal olarak kalmayı planlayan yabancılara ikamet izni alır.

Başa dön tuşu
Call Now Button