Ev TemizlikçileriPERSONEL BULTEMİZLİKÇİ BUL

Temizlikçi Kadın

Temizlikci bayan ne iş yapar?

Temizlikçi kadın ihtiyacı genellikle yoğun tempoda iş hayatı olduğundan ev temizliği yapmaya vakti bulunmayan, çocuklu – çocuksuz veya bekar olup yalnız yaşayan işverenler temizlikçiler talep eder. Temizlikçi bayan; gündüzlü veya yatılı kalarak evinizin temizliğine ek olarak anlaşmanıza göre sizlere ütü ve yemek de yapar. Rivalde İnsan Kaynakları ve Danışmanlık olarak ev temizlikçileri çalıştırmak isteyen işverenlerin aradığı güvenilir, profesyonel veya referanslı temizlikçi kadın adayını hızlı bulma, seçme yada yerleştirme sürecine personel temini hizmeti verir.

Eve Temizlikçi Kadın 

Eve temizlikçi kadın almak mı istiyorsunuz? Temizlikçi arıyorum, diyen Rivalde insan kaynakları ile iletişime geçen işverenlerimize en uygun hizmeti sunmaya çalışan özel istihdam ofisi olarak aracı olduğumuz ev temizlikçilerinin yüksek düzeyde özelliklere ve tecrübeye sahip olmasına son derece önem vermekteyiz. Ev temizliği dikkat, titizlik ve hijyen kurallarına en üst şekilde uymayı gerektiren bir hizmettir.

Ev yardımcısı iş ilanları sayfamızdan temizlikçi işi arayan, Rivalde insan kaynakları ve danışmanlık hizmeti veren şirketimize başvuran ev temizlikçi adaylarını seçme ve yerleştirme yapmadan önce şirketimizin portföyüne eklemeden önce ideal temizlikçi kadın adayı için belirlemiş olduğumuz kriterlere, özelliklere vb. donanımlara sahip olup olmadığını kapsamlı bir şekilde araştırıyoruz.

Ev İşlerine Yardımcı ile Temizlikçi Kadın Arasındaki Fark Nedir?

Ev işlerine yardımcı bayan genellikle İstanbul başta olmak üzere çocuk bakımında da kendine destek olunmasını isteyen anneler tarafından talep edilirken Ankara, Bursa, İzmir ve diğer illerde villaya temizlikçi kadın arayanlar ise ev işlerine yardımcı olarak evin düzeni ve işleyişi için temizlikçiler çalıştırmayı tercih eder.

Temizlikçi Kadın Ne İş Yapar?

 • Evin odalarına elektrik süpürgesi yapar,
 • Evin tüm ıslak ve ahşap zeminlerinin en uygun şekilde temizliğini yapar,
 • Mutfak ve dolapların temizliğini yapar,
 • Mutfağın eksiklerini çıkarır ve alışveriş yapar,
 • Kumaş mobilyaları uygun şekilde siler,
 • Perdeleri yıkar, kurutur, ütüler veya kuru temizlemeye gönderir,
 • Nevresimleri yıkar, kurutur, ütüler, dolaba yerleştirir veya serer,
 • Kıyafetleri yıkar, ütüler, kurutur, dolaba en uygun şekilde yerleştirir,
 • Tablo, Vitrin, Aksesuar veya mobilyadan yapılmış ev mobilyalarının tozunu alarak temizler,
 • Cam vb. malzemeden yapılmış aydınlatma ürünlerinin tozunu alarak temizler,
 • Çöpler atılır,
 • Yemek yapar, masanın kurulmasını ve kaldırılmasını sağlar,
 • Anlaşmaya bağlı olarak acil durumlarda anneye çocuk bakımına yardım eder.

Temizlikçi Kadın Nasıl Bulunur?

Daha önce hiç eve temizlikçi kadın veya yardımcı bayan almadıysanız, güvenilir ve referanslı ev temizlikçisi tutma konusunda sizlere kılavuz olabileceğine inandığımız bir kaç ipucu vereceğiz. İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa ve diğer Türkiye geneli tüm illerde evimiz için istediğimiz en uygun temizlikçi bayanı seçmek zor olabilir.

Neyse ki, eve temizlikçi yardımcı bayan aramayı çok daha kolay hale getirecek güçlü araçlara hızlıca erişim fırsatınız var. En basit şekilde “Google” arama motorunun gücünden yararlanın. Google’da “temizlikçi kadın arıyorum” yazarak arama sonuçlarındaki İŞKUR’a kayıtlı bakıcı danışmanlık şirketleri listesine bakarak, aradığınız “eve yardımcı bayan” adayını kolay bulursunuz.

Ev Temizlikçileri Kimlerdir?

Türkiyede ev temizlikçiler olarak Türk ve yabancı uyruklu bayanlar çalışmaktadır. Rivalde Danışmanlık temizlikçi kadın portföyünde eve yada villaya yardımcı kadın arayanlara, aşağıda listedeki bulunan personelleri temin ediyoruz.

➜ Türk
➜ Filipinli
➜ Gürcü
➜ Özbek
➜ Türkmen
➜ Ukraynalı
➜ Moldov
➜ Rus
➜ Azeri
➜ Endonezyalı
➜ Nepalli
➜ Etiyopyalı
➜ Faslı
➜ Ganalı
➜ Ugandalı
➜ Afrikalı
➜ Gündüzlü
➜ Yatılı
➜ Yabancı Uyruklu

Eve Temizlikçi Kadın Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gündüzlü tam gün olarak ev veya villada sabah 08:30 başlar, akşam ise 18:30 saati arasında hafta içi beş (5) gün çalışan temizlikçi bayan fiyatı 6.000 TL ila 10.000 TL iken, haftanın 6 günü evde 24 saat yatılı kalarak çalışan ev işlerine yardımcı bayan ücreti ise 7.000 TL – 12.000 TL arası personelin talebine göre belirlenir.

Günlük eve temizlikci arayanlar ise genellikle gündelik kadın tumayı tercih eder, 2022 yılı için günlük temizlikçi bayan ücreti ise normal bir dairenin temizliği için en az 400 ila 700 TL arasında iken, villa temizliği için ev yardımcısı ise 700 – 1000 TL arasında ücretleri talep ettiği belirlenmiştir. 

Temizlikçi Bayan Arıyorum 

Ev & ofis için temizlikçi bayan mı arıyorsunuz? Rivalde Danışmanlık, temizlikçi çalıştırmak isteyen işverenlerin aradığı güvenilir, profesyonel veya referanslı temizlikçi kadın adayını hızlı bulma, seçme yada yerleştirme sürecinde bireysel ve kurumsal müşterilerine personel temin eder.

Başa dön tuşu
Call Now Button